GoPro Karma Grip - AGIMB-002-EU

Produkt nemá žiadne parametre.

• Vysoká cena.

• - výborná stabilizácia obrazu
    • - lepšie ovládanie gopro kamery
    • - dobíjanie batérie kamery (slúži aj ako power banka pre kameru)
    • - kvalitné púzdro
    • - občas sa prehrieva
    • - váha

ako som uviedol v pre/proti

Produkt nemá žiadne parametre.

stabilizačný záves pre kamery GoPro • kompatibilný s modelmi HERO5 Black a HERO4 Black a Silver • balenie obsahuje grip do dlane, stabilizátor, držiak pre HERO5 Black, kábel USB-C, šnúrku na zápästie, upínací pásik, objímku a obal • napájaný 3A batériou s napätím 5-15 V • dĺžka prevádzky na batériu cca 100 minút • hmotnosť setu: 486 g Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Perfektná stabilizácia na všetkých rozlišeniach a fps
    • jednoduchosť obsluhy
    • rýchle a pohodlné vkladanie kamery
    • vyššia cena ale stojí to zato

Mal som Feiyu tech g6 ale vrátil som nedostatočná stabilizácia a robilo to problémi ak som ho chcel upnuť na niečo.
    S Karma Grip som maximálne spokojný akurát životnosť batérie je trošku krátka ale vyriešil som to.
    7 - 8 hodín výdrže mi bohate postačí na hocijakú celodennú túru.

• Vyskúšali sme novinku GoPro HERO (2018) so stabilizátorom Karma Grip. Viac na SmartWear.sk: https://smartwear.sk/?p=13978

• Vysoká cena.
  • Prinášame vám krátku ukážku ako ide pomocou doplnkového príslušenstva Karma Extension Cable prichytiť stabilizátor Karma Grip na helmu.Viac na SmartWear.sk: http://smartwear.sk/?p=10886

Zobraziť video recenziu

• Ukážka ako pracuje stabilizátor na hrudnom páse. Celá recenzia tu: http://smartwear.sk/recenzia-stabilizatora-gopro-karma-grip-video/

Zobraziť video recenziu

• Porovnanie stabilizátorov pre kamery GoPro - video!

Zobraziť celú recenziu na smartwear.sk

• GoPro Karma Grip je kvalitný stabilizátor pre akčné kamery HERO4 a HERO5. Ponúka skutočne výbornú stabilizáciu obrazu za...

Zobraziť celú recenziu na blog.dronerepublic.sk

• - výborná stabilizácia obrazu
    • - lepšie ovládanie gopro kamery
    • - dobíjanie batérie kamery (slúži aj ako power banka pre kameru)
    • - kvalitné púzdro
    • - občas sa prehrieva
    • - váha

ako som uviedol v pre/proti

• Ako prví na Slovensku Vám prinášame rozbalenie a test stabilizátora GoPro Karma Grip. Ako je už u nás zvykom, tak všetko...

Zobraziť celú recenziu na smartwear.sk

• Tretia ukážka zachytená stabilizátorom GoPro Karma Grip. Tentokrát sme ho pripevnili na hruď. Viac info na: http://smartwear.sk/testujeme-stabilizator-gopro-karma-grip-pytajte-sa/