DJI Ronin-M

Produkt nemá žiadne parametre.

spokojný

• , zakúpené v Xtreme.sk

• hmotnost, vydzr na bateriu ale hlavne "silent mode" .. to je fakt brutalne perfektne..
    • stabilizacia je onicom

skusal som ho kratko a za ten cas som zistil klady aj zapory. Kladov je viac ako zaporov, ale ten hlavny zapor je samotna funkcia na ktoru je vlastne urceny a to je stabilizacia. Ta je priemerna. Ja som Glidecam operator a mozem povedat, ze som schopny natocit lepsie zabery s mojim Glidecam X10 ako s Ronin-M. Preto som kupil velkeho brata Ronina a s tym je stabilizacia OK.

Produkt nemá žiadne parametre.

DJI Ronin-M 3-osový stabilizačný ručný gimbal systém

Vytvorený pre profesionálnych filmárov, DJI Ronin zaznamenal generačný skok v stabilizačnej technológii kamier. Jeho špeciálne senzory, výkonné motory a pokrokové algoritmy vkladajú do vašich rúk precíznosť svetovej triedy.

Celková hmotnosť 2.3 kg

Podporované kamery do 3.6 kg

Presnosť ovládania: ±0.02°

Vyvažovací systém bez nástrojov

Ovládač na ovládanie pohybu do strán a náklonu

Tichý mód pre operácie keď je to potrebné

USB a Power Tap výstupy

Assistant software pre iOS a Windows

Bluetooth Wireless rozhranie na setup

Všeobecné

Prednastavené funkcie

Tri operačné režimy

Podvesený režim

Vztýčený režim

Kufríkový režim

Zabudovaný nezávislý IMU modul

Špecializované DJI gimbal drive motory s encodermi

Bluetooth modul

Rozmery priehradky na kameru

• Maximálna hĺbka ťažiska na kamerovej základovej platni: 120mm
  • Maximálna výška meraná od najvyššieho bodu kamerovej základovej platne: 195mm
  • Maximálna šírka: 160mm
  • Prepojenia príslušenstva: 12V regulované P-Tap x 2, USB 500mW x 1, DJI Lightbridge x 1
  • Vstup energie GCU: 4S Ronin-M Battery
  • Prepojenia: 2.4GHz ovládač, Bluetooth 4.0, USB 2.0
  • Požiadavky na PC Assistant software: Windows XP SP3; Windows 7; Windows 8 (32 alebo 64 bit);Mac OS X 10.9 a vyššie
  • Požiadavky na Mobile Assistant Software: Mobilné zariadenie: iOS 6.1 a vyššie, Android 4.3 a vyššie

Mechanické a elektrické charakteristiky

Pracovný prúd

• Statický prúd: 300mA (@16V)
  • Dynamický prúd: 600mA (@16V)
  • Prúd pri zamknutom motore: Max 10A (@16V)
  • Operačná teplota: -15° C ~ 50° C
  • Hmotnosť: 2.3kg plne naložený aj s rúčkou

Rozmery gimbalu 500mm(š) x 210mm(hl)x 420mm(v)

Výkon

Rozsah rotačného pohybu:

• Vertikálna os: 360°
  • Os náklonu: +105° /-190°
  • Horizontálna os: ± 25°

Obsah balenia: 1x Gimbal Ronin-M 1x Rúčka 1x 2.4 GHz Ovládač 1x Stojan 1x Nabíjačka 2x Inteligentná batéria 1x Sada káblov 1x MicroUSB kábel 1x Montážna doska na kameru 1x Balík príslušenstva (skrutky, imbusový kľúč)

• Viac testov u nás na https://smartwear.sk :-)

Zobraziť video recenziu

• Stabilizátore si môžete u nás aj vyskúšať: http://bit.ly/2zW2x9K :-)

Zobraziť video recenziu

• Príďte s k nám poradiť: http://bit.ly/2AAC4wJ :-)

spokojný

• stabilizacia je onicom