DJI Mavic Air - Intelligent Flight Battery - DJIM0254-01

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v MUZIKER.sk

• su to baterie,ktore vydrzia prevadzku maximalne 2 roky!!! Mne vydrzali 20 mesiacov, priebezne napuchli, ako pokazene konzervy, dron mi havaroval, reklamaciu mi Prolajka neuznala, preto neodporucam uz ani dron s tymito bateriami a ani baterky. Ja uz ho musim uzivat, lebo na novy dron nemam.

Bohuzial, baterky su biedne, som zvedavy, kolko mi vydrzia tieto nove. Ale predajca za to nemoze.

Môžem o pár minút dlhšie lietať

• Inteligentný akumulátor

Produkt nemá žiadne parametre.

Originálna lítium-iónová batéria pre dron DJI Mavic Air poskytuje kapacitu 2 375 mAh pre až 21 min lietania.

Špecifikácie:

Môžem o pár minút dlhšie lietať

• Inteligentný akumulátor
  • , zakúpené v DroneRepublic.sk

• Originálny produkt
    • Vysoká cena, hmotnosť, Životnosť otestujeme.